Offshorejob

iššūkis

Offshore Jobs Experts yra konsultacinė įmonė, teikianti informaciją ir paslaugas darbdaviams ir darbuotojams atviros jūros sektoriuje. Įmonė susisiekė su mumis, nes turėjo ambicingą tikslą – paversti portalą offshorejob.eu pirmaujančiu darbo atviroje jūroje paieškos puslapiu pasaulyje. Įmonė teikia įvairias paslaugas skirtingų tipų klientams: patyrusiems ir nepatyrusiems darbo ieškantiems specialistams ir darbdaviams. Tad buvo labai svarbu, kad skirtingi klientai rastų reikiamą informaciją lengvai.

Atvejis

Bendradarbiavimą su „OJ“ pradėjome nuo itin išsamių konsultacijų, kurių metu bendravome su jų vadovybe, stengdamiesi kaip galima geriau pažinti sektorių ir rinką, su kuria jie dirba ir kuo aiškiau suprasti šį naują iššūkį.

Prieš pradėdami dirbti su mumis „OJ“ jau turėjo patirties šioje srityje, tad buvo užmezgę gerus kontaktus ir su darbo ieškančiais specialistais, ir su darbdaviais. Tačiau, kad padėtume jiems tapti pirmaujančia įmone, mes turėjome rasti būdą perteikti visą sukauptą informaciją, sudėtingas duomenų bazes ir daugybę įmonės teikiamų paslaugų aiškiai ir suprantamai.

Dirbant su „OJ“ buvo įdomu tai, kad darbdaviai nemato paslaugų vertės, jei įmonė neturi išsamios potencialių darbuotojų duomenų bazės; taip pat ir potencialūs darbuotojai nori išsamios darbdavių duomenų bazės. Mūsų uždavinys buvo užtikrinti, kad paleidimo metu portalas turėtų solidžią duomenų bazę, kurioje būtų užtektinai darbdavių ir darbuotojų.

Agile principai mums išties buvo nepamainomi vykdant šį projektą. Mes šį sudėtingą projektą suskaidėme į dalis ir sugebėjome paleisti veikiantį portalą su daugiau nei 1000 užregistruotų gyvenimo aprašymų vos per 2 savaites. Toliau sekė informacijos darbuotojams ir darbdaviams suskirstymas ir lengvai suprantamas pateikimas. Kadangi įmonė teikia daugybę mokamų ir nemokamų paslaugų abiem auditorijoms, vienas iš raktų į „OJ“ sėkmę slypėjo gebėjime nukreipti klientus link nemokamų paslaugų ir per jas atskleisti mokamų paslaugų vertę.

Kad palengvintume „OJ“ darbuotojų darbą ir sutaupytume jiems laiko, portalą integravome su Mailchimp ir analitikų programa, kurią klientas jau naudojo.

Gera gauti patvirtinimą, kad tinkamai atlikome darbą ir klientas liko patenkintas. Šiuo atveju, mums toks patvirtinimas yra kliento sėkmė ir tai, kad jų verslo partneriai teigia, jog portalas tapo neatsiejama jų kasdienio darbo dalimi.

Džiaugiamės, kad bendradarbiavimas su „OJ“ tęsiasi, ir jie bando savo jėgas naujose srityse. „OJ“ vadovų teigimu, portalo sėkmė suteikė jiems pasitikėjimo toliau plėtoti verslą. Mums – tai neginčijamos sėkmės ženklas.

citata

„Tai buvo tikrai nemenkas iššūkis – projekto apimtis, sudėtinga ir unikali struktūra, iškelti uždaviniai. Atsižvelgiant į tai, kad tai buvo pirmasis toks portalas, daugelis dalykų mums buvo nauji. Tačiau profesionalus ir puikiai organizuotas „Emotion“ darbas padėjo mums įveikti iššūkius ir mes pasiekėme puikių rezultatų. Patarimai apie IT verslo plėtrą ir sprendimai, kuriuos pateikė „Emotion“ padėjo mums pakelti mūsų įmonės standartus iki aukščiausio lygio, ir todėl offshorejob.eu tapo patraukliu ir moderniu IT įrankiu.“

Dirbti su „Emotion“ komanda buvo lengva ir paprasta – nebuvo nei laiko apribojimų, nei papildomai sugaišto laiko, nepaisant to, kad dažnai iškildavo nenumatytų papildomų darbų, nes portalo struktūra buvo tikrai unikali. Jie puikiai sprendė problemas ir įdiegė daug inovacijų. Turiu pripažinti, kad dirbant su jais iš tiesų nebuvo neįmanomų dalykų – ir mes tai labai vertiname. Tikrai rekomenduočiau „Emotion“ kaip labai patyrusių ir savo darbui atsidavusių profesionalių IT specialistų komandą. Mes su jais tikrai dirbsime ir ateityje. “

OJ komanda
Offshore Jobs Experts