E-komercija

Iššūkis

Šiandien bet kas gali sukurti e-parduotuvę. Tačiau kaip sukurti tokią kliento patirtį, kuri sklandžiai nuvestų jį nuo pirmojo susidūrimo su Jumis iki teigiamo atsiliepimo gavus produktą ar paslaugą? Kaip sukurti tokį parduotuvės dizainą ir specifikacijas, kad jos atspindėtų produkto, paslaugos ir tikslinės auditorijos unikalumą?
Parduotuvėms kurti mes naudojame progresyvią Magento platformą, kurios kūrėjų filosofija ir teikiamos galimybės atspindi ir mūsų pačių požiūrį į e-komerciją. Magento naudoja svarbiausi e-komercijos sektoriaus žaidėjai, nes greitai perimdama svarbiausias inovacijas, ji įgalina tiksliai atsakyti į rinkos poreikius.

Nuolatinis Magento veržimasis būti pavyzdine kompanija ir jos atveriami personalizuoti sprendimai padeda mums kurti unikalias ir lanksčias e-komercijos sistemas, kurios garantuoja trokštamą proveržį.
salonpro.lt
El. parduotuvė mums buvo naujas pardavimų kanalas, kuris mums leido pasiekti naujus klientus - galutinius vartotojus. Anksčiau galėjome bendrauti tik su tais galutiniais vartotojais, kurie užsukdavo į mūsų parduotuvę Klaipėdoje. Dabar galime parduoti klientams Lietuvoje ir Latvijoje.

Paleidus naują parduotuvę Magento pagrindu, galėjome kūrybiškiau organizuoti pardavimų skatinimo akcijas. Pavyzdžiui, galime skatinti konkrečios prekių kategorijos arba prekinio ženklo pardavimus suteikdami nuolaidą arba skirdami dvigubai didesnį lojalumo taškų kiekį nei įprastai. Taip pat galėjome "išplėsti lentynas" - el. parduotuvėje galime eksponuoti kur kas daugiau prekių nei fizinėje parduotuvėje. Tai mums leido tapti didžiausią asortimentą turinčia el. parduotuve Lietuvoje.

- Salon Pro, didmeninis ir mažmeninis kosmetikos tiekėjas