E-verslas

Iššūkis

Kiekvieną dieną gimsta tūkstančiai naujų e-verslo idėjų, bet daugelis jų neišgyvena skaitmeninėje kovoje už būvį. Kaip perkelti verslą iš įprastos aplinkos į skaitmeninę ir praminti kelią iki kliento? Kaip parduoti naujoviškas, unikalias idėjas internetu?
Net ir senas tradicijas turintis verslas patekęs į internetinę aplinką ima elgtis kaip startuolis. Todėl itin svarbu patikrinti hipotezes apie verslo sėkmę ir galimybes prieš pradedant internetinį projektą. Mūsų užduotis – patikrinti tas hipotezes ir pasiūlyti e-sprendimus, kurie sukurtų didžiausią vertę Jums ir Jūsų klientams. Mes suprantame, kad e-verslo tikslas yra ne vienkartinis pardavimas, bet kliento kelionė, kuri baigiasi teigiamais atsiliepimais, rekomendacijomis ir pakartotiniais apsilankymais.
offshorejob.eu
Offshorejobs.eu dėl savo apimties, unikalios struktūros ir specifikacijų buvo tikrai sudėtingas projektas. Kadangi tai buvo pirmasis tokio tipo projektas, mums daug kas buvo nauja. Tačiau Emotion profesionalumas ir organizuotumas padėjo mums susitvarkyti su tais iššūkiais ir pasiekti puikių rezultatų. E-verslo plėtros sprendimai ir patarimai, kuriuos gavome iš Emotion pakylėjo mūsų įmonę į aukščiausią lygį ir pavertė offshorejobs.eu patraukliu ir šiuolaikišku portalu. Dirbti su Emotion buvo lengva ir paprasta, nors pats projektas ir buvo sudėtingas. Jų gebėjimas spręsti problemas ir pasiūlytos inovacijos buvo išties nuostabios. Turiu pasakyti, kad su jais tikrai nieko nebuvo neįmanoma, ir mes tai labai vertiname. Tikrai rekomenduoju Emotion kaip labai patyrusius ir savo darbui atsidavusius profesionalus. Mes tikrai su jais bendradarbiausime ir ateityje.

Offshore Jobs